O nás 

 

 REALIZÁCIE ROZVODOV VODY, KÚRENIA A PLYNU V NOVOSTAVBÁCH

Vykonávame kompletné inštalácie rozvodov, vody, kúrenia ,plynu a elektroinštalácie podľa projektovej dokumentácie pri výstavbe rodinných domov. Pri ich realizácií vychádzam z potrieb zákazníka, pričom konzultujem postup prác s investorom a ostatnými, ktorý sa podieľajú na diele tak, aby bolo možné dielo odovzdať v najskoršom možnom termíne. Poznáme všetky v súčasnosti dostupné technológie a po konzultácií so zákazníkom používame takú, ktorá je pre neho najideálnejšia. Podľa záujmu zákazníka zabezpečujem realizáciu do finálnej podoby aj s osadením sanity, pričom zabezpečíme dodanie potrebných výrobkov od veľkého množstva výrobcov za výhodných podmienok.

 REKONŠTRUKCIE STARŠÍCH UŽ EXISTUJÚCICH ROZVODOV VODY, KÚRENIA A PLYNU

 V oblasti rekonštrukcií existujúcich rozvodov vykonávame poradenstvo a navrhujeme možné riešenia pre čo najlepšie zvládnutie rekonštrukčných prác. Práce zabezpečujeme podľa záujmu zákazníka od búracích prác až po finálne vyhotovenie, pričom všetky podstatné rozhodnutia konzultujeme so zákazníkom, aby hotové dielo bolo presne podľa predstáv a potrieb zákazníka. Zabezpečujeme dodanie všetkého potrebného materiálu v priaznivých cenách. V prípade dodavky sanity rešpektujeme zákazníka s ohľadom na jeho vkus.

 STAVEBNÉ PRÁCE

Svojou dlhoročnou praxou sme nadobudli skúsenosti v oblasti stavebnictva. Komplexné riešenia systémov vody ,kúrenia ,plynu a elektroinštalácie a pozemne stavby realizujeme s profesionálnym a stabilným tímom. Systémy vody, kúrenia, kúpelní, ako rekonštrukcie, tak aj novostavby. Ponúkaný sortiment a služby sú na vysokej úrovni, o čom svedčí stabilné miesto na trhu. Garantujeme záručný a pozáručný servis na všetky služby a materiály dodávané našou firmou.